Co nabízím

kouč Praha

Jako kouč osobního rozvoje a životní kouč vám nabízím především individuální, vlídný a trpělivý přístup. Pomohu vám, když nevíte, kterým směrem se v životě dál vydat, jakou variantu z možností zvolit, když si potřebujete udělat pořádek v hlavě a posunout se dál a nevíte jak. Pomohu vám překonat životní překážky a problémy, posílit sebevědomí a lépe poznat sama sebe. Ožehavým tématem je také syndrom vyhoření. Dále se specializuji na digitální detox, který je v této době velmi aktuální, a na koučink chovatelů drobného zvířectva.

Můj příběh

Koučink mi v minulosti velmi pomohl jak v osobním, tak v profesním životě. Vedu firmu, která se zabývá péčí o zvířata, je to poměrně náročná práce, a to psychicky i fyzicky. Musíte být vnitřně v pohodě proto, aby byla v pohodě zvířata, protože jsou velmi citlivá a vše z vás vycítí. Když se k tomu přidá velké množství práce, člověk se lehce přepne a problém je na světě. V průběhu mé práce jsem se začala zajímat o to, jak funguje lidské tělo, především mozek a psychika, abych mohla být u zvířat co nejvíce v pohodě a abych i více porozuměla jejich majitelům. Začala jsem studovat psychoterapii na Pražské škole psychosociálních studií a navštěvovat různé kurzy a semináře na toto téma. Po mém prvním velkém totálním vyčerpání z práce jsem se setkala se slečnou, která dělala koučink, zjistila jsem od ní, co to znamená a zeptala se, jestli by mi i v mé situaci uměla pomoci. Neuměla jsem si představit, co mě čeká, ale šla jsem do toho. Z každého sezení jsem odjížděla nadšená, měla jsem o čem přemýšlet a taky, na čem pracovat, což se mi líbilo. Nerada zůstávám na místě, mám ráda nové cíle a výzvy. Měla jsem rázem obrovskou chuť do života a do toho udělat další krok dopředu. Nedostávala jsem rady, kam se v životě posouvat, přicházela jsem si na to sama, proto to pro mě mělo větší hodnotu. Ten rok pro mě byl velmi úspěšný, zvládla jsem kromě úspěšného vedení a rozšíření firmy konečně dodělat i doktorát na VŠ, což pro mě tenkrát bylo pravdu velké sousto. V té době jsem zjistila, jaké jsou přednosti koučování, ale hlavně moje, protože jsem si díky němu a díky komunikaci sama se sebou zvedla sebevědomí. S následujícími úspěchy to šlo jako po másle. Koučinku jsem tedy za toto velmi vděčná, a proto jsem se rozhodla ho předávat dál a pomáhat těm, kteří mají chuť se pohnout z místa. Opravdu totiž stačí jen chtít a investice do sebe se vám mnohonásobně vrátí.

Můj profesní život

Absolvovala jsem koučovací výcvik v Koučink centru (celkem 94 hodin) pod vedením úžasného kouče a velmi skromného člověka Ing. Jiřího Kunčara. Mám za sebou také koučovací kurz na Pražské vysoké škole psychosociálních studií v rozsahu 13 hodin. Aktuálně studuji druhý ročník psychoterapie na Pražské vysoké škole psychosociálních studií a dokončuji koučovací kurz v Mindset Academy. Neustále se vzdělávám a navštěvuji kurzy a semináře, které mi pomáhají v mém profesním a osobním rozvoji. Odkoučováno mám v tuto chvíli okolo 50 hodin.

Můj volný čas

Ráda čtu knihy nejen o koučování a osobním rozvoji, maluji obrazy, jezdím na koni, chodím do přírody nebo sportuji. Miluji zvířata, moře a tyrkysovou barvu…

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.