Ceník

Nabízím vám dočasně velmi výhodnou cenu koučování, která je 700 Kč za hodinu (60 minut). Ráda pracuji s  motivovanými lidmi, kteří se chtějí rozvíjet, a tak bych totiž ráda, kdyby bylo koučování obecně dostupnější a mohl si ho dovolit vyzkoušet každý. Zároveň se připravuji na mezinárodní certifikát ACC od Mezinárodní federace koučů a veškerá praxe je pro mě cenná, proto jsou ceny aktuálně tak přívětivé. Pokud tedy máte zájem na sobě pracovat a chcete si koučink vyzkoušet na vlastní kůži, neváhejte tuto jedinečnou šanci využít.

Za koučování o víkendech a svátcích si účtuji 30% příplatek.

Ceník je platný od 1.10.2018

Nejsem plátcem DPH.


Podmínky

Platba

Od 1.1.2021 přijímám pouze bezhotovostní platby. Stránku s možnostmi bezhotovostní platby naleznete zde. Pozor, budete přesměrováni.

Storno

Koučovací sezení je možné zrušit nejpozději 24 hodin před smluveným termínem, v opačném případě se platí storno 700 Kč.

Pozdní příchod je třeba omluvit před smluveným začátkem koučovacího sezení. Tolerance čekání na klienta oproti domluvenému času je 15 minut. Za každých dalších 15 minut čekání bez omluvy před domluveným termínem může být účtováno 50 Kč. Pokud bude celková doba zpoždění klienta oproti domluvenému času činit dobu delší než 30 minut, koučovací sezení nemusí proběhnout. V takovém případě bude zrušení koučovacího sezení klientovi oznámeno telefonicky nebo formou sms, v případě, že nebude možné se s ním telefonicky spojit.

V případě, že si klient rezervuje termín koučovacího sezení a bez omluvy se nedostaví, bude po něm požadováno storno 700 Kč + proplacení času stráveného čekáním (50 Kč/15 minut).

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.