Co nabízím

karty Points of You

Nabízím vám především individuální, vlídný a trpělivý přístup. Pomohu vám, když nevíte, kterým směrem se v životě dál vydat, jakou variantu z možností zvolit, když si potřebujete udělat pořádek v hlavě a posunout se dál a nevíte jak. Pomohu vám překonat životní překážky a problémy, posílit sebevědomí a lépe poznat sama sebe. Ožehavým tématem je také syndrom vyhoření. Ke koučování využívám i několik druhů koučovacích karet. Za všechny mohu jmenovat velmi užitečné koučovací karty Points of You (The Coaching Game a Punctum), které jsou naprosto jedinečné ve světě koučovacích karet tím, že snadno odhalují pozadí vašeho tématu a umožňují s ním pracovat do hloubky. Dále se specializuji na digitální minimalismus a digitální detox. Pomohu vám převzít zpět kontrolu nad digitálními technologiemi. Pokud vás zajímá více informací o koučování, koukněte sem.

Můj příběh

kouč Praha

Koučink mi v minulosti velmi pomohl jak v osobním, tak v profesním životě. Vedu firmu, která se zabývá péčí o zvířata, je to poměrně náročná práce, a to psychicky i fyzicky. Musíte být vnitřně v pohodě proto, aby byla v pohodě zvířata, protože jsou velmi citlivá a vše z vás vycítí. Když se k tomu přidá velké množství práce, člověk se lehce přepne a problém je na světě. V průběhu mé práce jsem se začala zajímat o to, jak funguje lidské tělo, především mozek a psychika, abych mohla být u zvířat co nejvíce v pohodě a abych i více porozuměla jejich majitelům. Začala jsem studovat psychoterapii na Pražské škole psychosociálních studií a navštěvovat různé kurzy a semináře na toto téma. Po mém prvním velkém totálním vyčerpání z práce jsem se setkala se slečnou, která dělala koučink, zjistila jsem od ní, co to znamená a zeptala se, jestli by mi i v mé situaci uměla pomoci. Neuměla jsem si představit, co mě čeká, ale šla jsem do toho. Z každého sezení jsem odjížděla nadšená, měla jsem o čem přemýšlet a taky, na čem pracovat, což se mi líbilo. Nerada zůstávám na místě, mám ráda nové cíle a výzvy. Měla jsem rázem obrovskou chuť do života a do toho udělat další krok dopředu. Nedostávala jsem rady, kam se v životě posouvat, přicházela jsem si na to sama, proto to pro mě mělo větší hodnotu. Ten rok pro mě byl velmi úspěšný, zvládla jsem kromě úspěšného vedení a rozšíření firmy konečně dodělat i doktorát na VŠ, což pro mě tenkrát bylo pravdu velké sousto. V té době jsem zjistila, jaké jsou přednosti koučování, ale hlavně moje, protože jsem si díky němu a díky komunikaci sama se sebou zvedla sebevědomí. S následujícími úspěchy to šlo jako po másle. Koučinku jsem tedy za toto velmi vděčná, a proto jsem se rozhodla ho předávat dál a pomáhat těm, kteří mají chuť se pohnout z místa. Opravdu totiž stačí jen chtít a investice do sebe se vám mnohonásobně vrátí.

Můj profesní život

Absolvovala jsem koučovací výcvik v Koučink centru (celkem 94 hodin) pod vedením úžasného kouče a velmi skromného člověka Ing. Jiřího Kunčara. Mám za sebou také kurz koučování na Pražské vysoké škole psychosociálních studií v rozsahu 13 hodin. V červnu roku 2020 jsem dokončila tříleté studium psychoterapie na Pražské vysoké škole psychosociálních studií a pracuji na dokončení kurzu koučování v Mindset Academy. Neustále se vzdělávám a navštěvuji kurzy a semináře, které mi pomáhají v mém profesním a osobním rozvoji. Nyní jsem ve výcviku NLP, takže i výjimečné techniky z NLP využívám při koučování.

Absolvované semináře a kurzy

2022 Výcvik NLP Praktik, Kristina Klimszová
2022 NLP: Vnitřní rovnováha, Cognitio Scan
2020 NLP koučink III. Mgr. Daniela Kalvodová
2020 NLP koučink II. Mgr. Daniela Kalvodová
2020 Sebekoučování Zita Henselová
2020 Sebekoučování Lenka Benešová
2019 Intuitivní imaginace a síla záměru, Pražská vysoká škola psychosociálních studií
2018-2019 Kognitivně behaviorální terapie (KBT) depresivních poruch, Pražská vysoká škola psychosociálních studií
2018-2019 Kognitivně behaviorální terapie (KBT) úzkostných poruch, Pražská vysoká škola psychosociálních studií
2018 Autogenní trénink, Pražská vysoká škola psychosociálních studií
2018 Kurz profesionálního koučování + výcvik, Koučink centrum
2018 Asertivita v obtížných životních situacích, Mindtrix
2018 Arteterapie, Pražská vysoká škola psychosociálních studií
2017 Kurz koučování, Pražská vysoká škola psychosociálních studií
2017 Kurz koučování, Mindset Coaching®
2017 Jak na strach, stres a další omezující emoce, Naučmese.cz
2017 Manipulace a jak se jí bránit, Škola komunikace
2017 Asertivita, Škola komunikace
2016 Kreativní myšlení, Škola komunikace
2016 Meditace, Esoterická škola Martina Ospalíka
2016 Změňte svá slova, změníte svět, Naučmese.cz
2016 Efektivní komunikace, Grow Job
2016 Konec prokrastinace, Grow Job

Můj volný čas

Ráda čtu knihy nejen o koučování a osobním rozvoji, maluji obrazy, jezdím na koni, chodím do přírody nebo sportuji. Miluji zvířata, moře a tyrkysovou barvu.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.